Masz pytanie? Zadzwoń!
22 753 62 80 studio@grupacreative.pl

ZWIĘKSZ
ZASIĘG
SWOJEJ FIRMY

Kontakt klienta z reklamą trwa tylko kilka sekund, wykorzystaj ten czas i przykuj jego uwagę.

ZACZNIJ
OD REKLAMY
ZEWNĘTRZNEJ

W dzisiejszych czasach bez odpowiedniego, wyrazistego oraz jednolitego przekazu, marki lub nawet całe firmy giną w morzu contentu.

Proces ten wynika z nadmiernej ilości reklam, ale także z powodu niskiej jakości samego przekazu jaki sobą prezentują. Oczywiście nie oznacza to że wykorzystywanie tradycyjnych nośników reklamowych jest nieopłacalne, jest wręcz przeciwnie. Przemyślana i dobrze zaprojektowana reklama może zdziałać cuda. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży możemy zapewnić najwyższy standard dowolnej realizacji z zakresu reklamy zewnętrznej, zaczynając od koncepcji, a kończąc na gotowym produkcie.

PLAKATY
WIZYTÓWKI
ORAZ ULOTKI

Drukujemy dowolne formaty, w dowolnych ilościach, na dowolnych materiałach. Bez ograniczeń.

Wysokiej jakości poligrafia staje się bardzo ważna dla większości firm. Wykonana przy użyciu odpowiedniej jakości materiałów, buduje profesjonalny i wiarygodny wizerunek przedsiębiorstwa. Dlatego z myślą o naszych klientach do realizacji zleceń wybieramy najwyższej jakości materiały, zarówno dla małych formatów jak i druków wielkoformatowych. Dodatkowo oferujemy usługi z zakresu introligatorstwa, cięcia laserowego, grawerowania oraz sitodruku.