Masz pytanie? Zadzwoń!
22 753 62 80 studio@grupacreative.pl

ODPOWIEDNI
DESIGN DLA
TWOJEGO PRODUKTU

Sprawimy że Twój produkt przyciągnie uwagę konsumenta oraz wyróżni go na tle konkurencji

SKUTECZNY
DESIGN
OPAKOWAŃ

Opakowanie produktu to jeden z najważniejszych komunikatów, jakie otrzymuje klient.

Masz dosłownie kilka sekund na to, aby przyciągnąć jego uwagę i sprawić, że sięgnie po Twoją ofertę a nie jedną z dziesiątek konkurencyjnych. Dlatego projektant opakowań musi zadbać o każdy, nawet najmniejszy detal: perfekcyjnie dobraną kolorystykę, krój czcionki, perfekcyjne zachowanie proporcji… nie może pozwolić sobie nawet na najmniejsze niedociągnięcie.

Zespół Grupy Creative, tworząc opakowania, troszcz się o to, aby każde z nich:

  • doskonale oddawało charakter produktu – wiążące się z nim emocje, wartości oraz cechy, dzięki którym wyróżnia się na tle innych,
  • zwracało na siebie uwagę – wyróżniało się na półce sklepowej i przyciągało wzrok klienta,
  • idealnie współgrało z systemem identyfikacji Twojej marki – to klucz do długofalowego sukcesu sprzedażowego,
  • było funkcjonalne i estetyczne zarazem – pamiętamy, że opakowanie jest więcej niż nośnikiem przekazu.

Jesteśmy odpowiedzialni za design opakowań wielu produktów cenionych marek. Przyjrzyj się im, zaglądając do naszego portfolio. A jeśli spodoba Ci się nasze projektowanie graficzne opakowań, skontaktuj się. Kolejny projekt możemy zrealizować właśnie dla Ciebie!

DOBRE OPAKOWANIE
TO PRAWDZIWE
WYZWANIE

Znajomość najnowszych trendów w designie czy mechanizmów psychologicznych reklamy to tylko jednak z warstw wiedzy i umiejętności, jakie musi posiadać projektant opakowań.

Druga strona medalu to dogłębna analiza DNA Twojej marki – sposobu, w jaki komunikujesz się z rynkiem, wartości, które niosą za sobą Twoje produkty. Czy to wszystko, czego potrzeba, aby wykreować unikatowe opakowania? Naszym zdaniem potrzeba jeszcze świeżego spojrzenia na świat designu, pasji oraz dziecięcej radości tworzenia. Połączenie wszystkich tych elementów ze spójną strategią biznesową to droga do tego, aby projektowanie opakowań przełożyło się na sprzedażowy sukces. I tak właśnie działa Grupa Creative.