KREACJA&BRANDING

KREACJE
POWSTAJĄ
W GRUPIE

Każdy produkt zasługuje na spójną i oryginalną identyfikację, nadającą charakter oraz zwiększającą zasięg.

COŚ WIĘCEJ
NIŻ WNĘTRZE

Bogate wnętrze zasługuje na odpowiednie opakowanie, a dobra marka na przemyślany branding.

W świecie nowoczesnego marketingu spójność to absolutna podstawa komunikacji z rynkiem. Temu właśnie służy system komunikacji wizualnej. Logo, kolorystyka, rodzaj stosowanych fontów – to tylko kilka elementów, dzięki którym klient w mgnieniu oka rozpozna Twoje produkty i utożsami je z konkretnymi wartościami.

Każde z zaprojektowanych przez nas opakowań oddaje niepowtarzalny charakter produktu, a gdy to potrzebne, doda coś od siebie! Sprzedając produkt lub jakiegoś rodzaju usługi wiele firm skupia się na dopracowaniu go w najmniejszych szczegółach. To rzeczywiście kluczowa sprawa. Problem w tym, że na drugim planie pozostaje kolejny ważny element: opakowanie. A właśnie to opakowanie tuż po cenie wpływa na decyzję konsumenta o zakupie.

Dobre opakowanie balansuje na granicy między znanym a nieznanym. Z jednej strony musi natychmiast kojarzyć się z marką i z typem oferowanego produktu. Jeśli podstawą do jego stworzenia była precyzyjna księga znaku oraz inne elementy systemu identyfikacji wizualnej – sprostanie temu założeniu będzie banalnie proste. Z drugiej strony jednak – design opakowania musi zaskakiwać i wytrącać konsumenta ze schematów poznawczych. Tylko tak produkt zostanie zauważony.

Właśnie tego oczekujesz? Zgłoś się do nas, a wspólnie stworzymy coś wyjątkowego.

ŚNIMY
O SPÓJNYCH
IDENTYFIKACJACH

W dzisiejszych czasach bez odpowiedniego, wyrazistego oraz jednolitego przekazu, marki lub nawet całe firmy giną w morzu contentu. To dlatego branding marki, przez dekady niedoceniany, dziś staje się kluczem do sukcesu w świecie biznesu.

Identyfikacja wizualna, tak jak dobrze napisany biznes plan staje się pewnym drogowskazem. Mapą, która określa wizualną tożsamość marki. To podstawowe narzędzie w pracy działu marketingu. Tu nie chodzi o to, co mówisz ludziom o własnej marce. Wizerunek marki, jest tym co mówią o niej ludzie, gdy Ciebie nie ma w pokoju. Jej klienci, pracownicy i akcjonariusze.

Właśnie dlatego od brandingu powinna się zaczynać promocja Twojego biznesu. Spójne i wyraziste logo, księga znaku i cały system identyfikacji wizualnej – oto, co wytyczy dalszą drogę Twojej marki. To kluczowy element Twojego wizerunku. Dlatego tworząc go, nie możesz sobie pozwolić na kompromisy. Logo nie może być dziełem przypadku, podobnie jak tonacja kolorystyczna i design opakowań, strony www oraz wszelkich innych narzędzi, jakie wykorzystujesz w biznesie.

Powierz branding marki ekspertom z Grupy Creative. Przygotujemy rozwiązania wizualne, które wpiszą się w Twoje biznesowe DNA i zapadną w pamięć Twojej grupy odbiorców.

SPRAWDŹ NASZE
REALIZACJE

Bogate wnęrze zasługuje na odpowiednie opakowanie

NASZE REALIZACJE