ŚWIATŁO,
APARAT
AKCJA!

Każda z realizowanych przez nas sesji, czy to w studiu czy plenerze opowiada inną historię. A my lubimy dobre historie!

APETYCZNA
FOTOGRAFIA
PRODUKTOWA

Pobudzamy apetyt i działamy na wyobraźnię, dzięki temu nasze zdjęcia są wyjątkowe.

Mówi się, że dobre zdjęcie sprzeda wszystko. To prawda, dlatego każdą z naszych sesji traktujemy jako kolejne satysfakcjonujące wyzwanie, które ma odmienić Twój biznes. W czasach, kiedy zdjęcia różnego rodzaju atakują nas co chwilę, warto poświęcić trochę więcej uwagi odpowiedniemu wizerunkowi usług oraz produktów. Każdy detal decyduje o tym czy to właśnie Twoje zdjęcie zapadnie w pamięć potencjalnemu klientowi i przekona go do zakupu.

Fotografia produktu, fotografia reklamowa, sesje modowe, biznesowe… nasze aparaty uchwycą sedno Twojej marki w ujęciu, jakiego obecnie potrzebujesz. Przygotujemy zdjęcia reklamowe, które pobudzą wyobraźnię i wywołają konkretne emocje. Co zaś najważniejsze, nasze sesje reklamowe wpisujemy w politykę wizerunkową Twojej marki. Dbamy o to, aby każde zdjęcie wpisywały się w jej DNA i umożliwiało jej natychmiastową identyfikację. To trudne wyzwanie, dla dobry fotograf produktowy poradzi sobie z nim bez najmniejszych problemów.

Zdjęcia produktowe, aby były naprawdę dobre, muszą wydobyć z fotografowanego obiektu jego unikalne cechy. Istotne jest więc nie tylko dobre zaplecze techniczne (choć i ono jest niesamowicie ważne!), ale także oko fotografa – jego wyobraźnia i umiejętność opisywania świata językiem obrazu. I tylko z takimi fotografami współpracuje Grupa Creative. Wykonują zdjęcia, które magnetyzują i nie pozwalają od siebie oderwać wzroku. Przekonaj się o tym – przejrzyj nasze portfolio. Mówi więcej niż tysiąc słów.

UCHWYCIMY
NAJDROBNIEJSZY
SZCZEGÓŁ

Z przyjemnością realizujemy sesje modowe, aranżacyjne a także plenerowe.

Przez lata pracy przy produkcji sesji zdjęciowych udoskonaliliśmy proces realizacji zdjęć niemal do perfekcji. Cała produkcja, zaczynając od wyceny, a kończąc na finalnie obrobionych zdjęciach, jest podporządkowana klientowi i gwarantuje stuprocentową satysfakcję oraz realizację założonych celów. To możliwe, ponieważ nasze sesje reklamowe, a także sesje modowe powstają na styku artyzmu i pragmatyki. Każde ujęcie jest wypracowane i dobrze przemyślane. Rozumiemy, że naszym zadaniem jest uchwycenie clou marki. Dlatego pracujemy z pełnym zaangażowaniem i wykorzystujemy zaawansowane technologie na każdym etapie przygotowania fotografii.

Proces, w jakim powstają nasze zdjęcia reklamowe, jest rozbudowany. Zaczynamy od dokładnej analizy wizerunku marki oraz nakreślamy cele, dla których wykonywana jest fotografia produktowa. Na tej podstawie opracowujemy koncepcję i strategię działania. Istotne jest również właściwe przygotowanie studia lub pleneru na wykonanie sesji. Od odpowiedniego oświetlenia czy scenografii będzie zależał finalny efekt. Dopiero gdy wszystkie te elementy mamy gotowe, przystępujemy do kreatywnej pracy z aparatem. Fotograf produktowy wykonuje wiele ujęć, poszukując czasem tego jednego, jedynego. Tego, które trafi na billboard, do reklamy prasowej czy do materiałów promocyjnych. A co z efektami? Muszą być spektakularne. Nie ma innej opcji.

Zainteresowany? Skontaktuj się i dowiedz, jak pracujemy. Warszawa i okolice to główny obszar naszej działalności.

SPRAWDŹ NASZE
REALIZACJE

Bogate wnęrze zasługuje na odpowiednie opakowanie

NASZE REALIZACJE