ZWIĘKSZ
ZASIĘG
SWOJEJ FIRMY

Kontakt klienta z reklamą trwa tylko kilka sekund, wykorzystaj ten czas i przykuj jego uwagę.

ZACZNIJ
OD REKLAMY
ZEWNĘTRZNEJ

W dzisiejszych czasach bez odpowiedniego, wyrazistego oraz jednolitego przekazu, marki lub nawet całe firmy giną w morzu contentu.

Proces ten wynika z nadmiernej ilości reklam, ale także z powodu niskiej jakości samego przekazu jaki sobą prezentują. Oczywiście nie oznacza to że wykorzystywanie tradycyjnych nośników reklamowych jest nieopłacalne, jest wręcz przeciwnie. Przemyślana i dobrze zaprojektowana reklama może zdziałać cuda. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży możemy zapewnić najwyższy standard dowolnej realizacji z zakresu reklamy zewnętrznej, zaczynając od koncepcji, a kończąc na gotowym produkcie.

PLAKATY
WIZYTÓWKI
ORAZ ULOTKI

Drukujemy dowolne formaty, w dowolnych ilościach, na dowolnych materiałach. Bez ograniczeń.

Wysokiej jakości poligrafia staje się bardzo ważna dla większości firm. Wykonana przy użyciu odpowiedniej jakości materiałów, buduje profesjonalny i wiarygodny wizerunek przedsiębiorstwa. Dlatego z myślą o naszych klientach do realizacji zleceń wybieramy najwyższej jakości materiały, zarówno dla małych formatów jak i druków wielkoformatowych. Dodatkowo oferujemy usługi z zakresu introligatorstwa, cięcia laserowego, grawerowania oraz sitodruku.

REKLAMA ZEWNĘTRZNA OD PODSTAW

Banery, billboardy, citylighty – reklama zewnętrzna otacza nas z każdej strony. Nadmierna ilość reklam powoduje szum komunikacyjny. Możesz więc się zastanawiać, czy inwestycja w druk solwentowy lub jakąkolwiek inną formę poligraficzną ma jakikolwiek sens. Odpowiadamy od razu: oczywiście, że ma. Pod warunkiem, że stworzysz przekaz, który wyróżni się z tłumu. Taki, który nie zginie w otoczeniu dziesiątków innych komunikatów promocyjnych i skutecznie przekaże odbiorcom to, co założyłeś.

Jak osiągnąć taki efekt? Pomogą Ci w tym eksperci z Grupy Creative – od projektu, aż po realizację. Przygotujemy dla Ciebie komunikację wizualną, dzięki której wzmocnisz wizerunek swojej marki i zrealizujesz cele sprzedażowe. Ukierunkowane, przemyślane rozwiązania zwrócą na siebie uwagę i wywołają pożądaną interakcję.

Druk solwentowy, offsetowy czy inna technologia – to nie ma znaczenia. Nasza drukarnia poradzi sobie z nawet największym wyzwaniem. Przygotujemy dla Ciebie m.in. banery reklamowe, plakaty, wizytówki i znacznie więcej. Kreatywny i funkcjonalny design połączony ze sprawną i nastawioną na bezkompromisową jakość realizacją – oto, dlaczego zaufali nam nasi Klienci.

PROJEKT, DRUKARNIA I WIĘCEJ

Pracując nad kreacjami dla naszych Klientów, lubimy mieć wszystko pod kontrolą. Tylko tak mamy pewność, że koncepcja, którą wypracowaliśmy, zostanie zrealizowana co do joty zgodnie z naszymi założeniami. Dlatego zapewniamy Ci pełne wsparcie przy tworzeniu reklamy wizualnej.

Przygotujemy dla Ciebie wszelkiego rodzaju materiały reklamowe „na papierze” (i innych nośnikach). Od ulotek, folderów i katalogów, aż po plakaty, wizytówki, banery i znacznie więcej. Sięgamy m.in. po druk solwentowy, ale również inne technologie. Korzystamy również z techniki sitodruku, jak również cięcia laserowego czy grawerowania. Niemożliwe dla nas nie istnieje. A jako że dobrze znamy także technologię poligraficzną, już na etapie tworzenia projektów reklam wizualnych wiemy, jak daleko możemy się posunąć. To właśnie tak powstają niepowtarzalne materiały, które skupiają uwagę odbiorców.

Pracujemy w zakresie, jakiego od nas oczekujesz. Nasza drukarnia zrealizuje oczywiście gotowy projekt materiałów graficznych zgodnie z Twoimi wymaganiami technicznymi. Najczęściej jednak współpracujemy z Klientami bardziej kompleksowo: od projektu wpisanego w system identyfikacji wizualnej firmy, aż po jego wydruk. Ty decydujesz.

Pruszków i Piastów to tylko niektóre miasta, z jakich pochodzą nasi Klienci. Jeśli oczekujesz reklamy, która zadziała, skontaktuj się z nami bez względu na to, gdzie znajduje się siedziba Twojej firmy.